یکشنبه 24 سپتامبر 2017

آموزش دانلود با لینک مستقیم:

مرحله اول: روی لینک مستقیم (طبق عکس پایین) کلیک کنید تا صفحه ای به نام اپیزو نمایش داده شود.

*نکته اول: سایت سینماتک نسبت به سرعت و حجم اینترنت شما، کیفیت های مختلف جهت آسودگی و سهولت در دانلود را ارائه می کند که معقول ترین این کیفیت ها ۷۲۰p و ۵۴۰p هستند. همچنین بعضی از سریال های منتشر شده حاوی لینک های ” ۷۲۰p X265 ” هستند که دارای کیفیت ۷۲۰p ولی با حجم کم تری نسبت به ۷۲۰p معمولی هستند. برای مشاهده کیفیت ۷۲۰p X265 نیاز به پلیر های جدید دارید (برای دانلود پلیرهای جدید کلیک کنید).

*نکته دوم: سریال های محبوب و پر طرفدار منتشر شده در سینماتک حاوی لینک های “زیرنویس چسبیده” هستند. این امکان باعث می شود که شما بدون دانلود زیرنویس به صورت جدا، فیلم را به صورت زیرنویس چسبیده مشاهده فرمایید. مانند:

 

مرحله دوم: بعد از کلیک روی لینک مستقیم کیفیت مورد نظر، شما به صفحه اپیزو (طبق عکس پایین) هدایت می شوید. بعد از ۶ ثانیه صبر کردن، گزینه ای به نام “رد تبلیغ” نمایش داده می شود. روی آن کلیک کنید تا دانلود شما آغاز شود.

 

(برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید)

*نکته اول: 

در بعضی مواقع شما با چنین موردی بر خواهید خورد:

که با وارد کردن کد نمایش داده شده و سپس کلیک بر روی “رد تبلیغ”، دانلود آغاز خواهد شد.

آموزش دانلود با لینک غیر مستقیم:

مرحله اول: در برخی از مطالب لینک های غیر مستقیم برای کسانی که نمی توانند از لینک مستقیم استفاده کنند فراهم شده است (عکس پایین را مشاهده کنید).(این لینک ها بیشتر در کانال تلگرام سینماتک منتشر می شوند برای عضویت در کانال تلگرام، کلیک کنید)

در بخش لینک ها، عنوان لینک غیر مستقیم به همین نام و یا با نام “آپلودبوی (Uploadboy)” نمایش داده می شوند که با کلیک بر روی آنها به سایت uploadboy هدایت می شوید.

مرحله دوم: روی “دانلود کُند (سرعت ۷۲۰)” کلیک کنید:

(برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید)

 

مرحله سوم: بعد از کلیک روی “دانلود کُند (سرعت ۷۲۰)” با صفحه شمارش معکوس مواجه می شوید:

(برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید)

مرحله چهارم: بعد از به اتمام رسیدن شمارش معکوس، کزینه “ایجاد لینک دانلود” ظاهر خواهد شد که با کلیک بر روی آن وارد صفحه دانلود خواهید شد:

(برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید)

روی “دانلود فایل” کلیک کنید.

 

آموزش چسباندن زیرنویس به فیلم:

مرحله اول: پایین لینک دانلود هر فیلم و سریال منتشر شده در سینماتک، لینک های زیرنویس فارسی درج شده است. با کلیک بر روی لینک دانلود آن وارد صفحه اپیزو می شوید (در بالا آموزش دانلود از اپیزو قرار داده شده است).

مرحله دوم: فایل دانلود شده به صورت فایل zip است که تمامی سیستم عامل ها قادر به باز کردن آن هستند. فایل را باز کنید و محتویات آن را در جایی که فیلم یا سریال هست درگ کنید (کشیدن و رها کردن).

مرحله سوم: مطمئن شوید که نام زیرنویس با نام فیلم هم نام باشند(مانند عکس زیر)

 

(برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید)

نظرات تعداد دیدگاه های تایید شده :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.